Marka Logo
Mudur_Masa_takYmYMarka_ofis_mobilya.jpg

Hakkımızda

Marka Ofis Mobilya, 1997 yılında kaliteli, konforlu ve modern ofis mobilyalarını dünya standartlarında çözümler sunarak müşterilerini memnun etme hedefiyle yola çıktı. Bugüne kadar geçen 27 yılı aşkın süre zarfında, Ortadoğu ve Türkiye başta olmak üzere 12 farklı ülkede başarılı projelere imza atarak sektördeki lider konumunu sürdürmektedir.

1. Sektöre Yön Veren Tecrübe

Marka Ofis Mobilya, sektöre olan hakimiyetini uzman kadrosu ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile elde etmiştir. Ofis büro takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları gibi geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine çeşitli seçenekler sunmaktadır.

2. Profesyonel Montaj ve Teknik Destek 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Marka Ofis Mobilya, uzman kadrosu aracılığıyla ürün montajlarını titizlikle gerçekleştirmekte ve satış sonrası süreçte teknik destek sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz, satın aldıkları ürünlerden en iyi performansı elde ederken, güvenilir bir destek ağına da sahip olmaktadır.

3. Showroom Deneyimi

Anadolu Yakası’nda bulunan 400 m2’lik Showroom’umuzda, ofis mobilyalarının şıklığına ve fonksiyonelliğine şahit olabilir, ürünleri yakından inceleyebilirsiniz. Sizi, modern tasarımlarımızla tanıştırmaktan ve ihtiyacınıza özel projelerimiz hakkında bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

Marka Ofis Mobilya olarak, müşterilerimize değerli bir çalışma ortamı sunma konusundaki kararlılığımızı sürdürüyor ve sektördeki liderliğimizi gelecekte de güçlendirmeyi hedefliyoruz. Her geçen gün artan müşteri memnuniyeti, bize olan güveni pekiştirerek yol aldığımız bu uzun soluklu serüveni daha da güçlendiriyor.

Misyonumuz

Marka Ofis Mobilya olarak misyonumuz, müşterilerimize estetik, ergonomik ve fonksiyonel ofis mobilyaları sunarak çalışma ortamlarını daha verimli ve konforlu hale getirmelerine yardımcı olmaktır. Kalite standartlarından ödün vermeden, profesyonel kadromuzla her aşamada müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Gelecekte de ofis mobilyaları sektöründe öncü ve yenilikçi bir marka olarak varlığımızı sürdürmek, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek global bir marka olmak vizyonumuzun temelini oluşturuyor. Sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek, çevreye duyarlı üretim ve tasarım süreçlerini benimsemek, markamızın gelecekte de güvenilir ve tercih edilen bir isim olmasını sağlamak için önemli bir odak noktasıdır.